Ostatni mecz domowy w tym sezonie!

Już w sobotę po raz ostatni w tym sezonie II ligi piłkarek ręcznych nasze szczypiornistki zagrają w Kalisz Arenie. To idealny moment, żeby głośnym dopingiem podziękować im za dobrą grę i awans do I ligi. Rywalem będzie MUKS Lider Świebodzin. Początek spotkania o godzinie 19.00.

Do końca sezonu pozostały już tylko dwie kolejki.  Najpierw czeka nas mecz na własnym terenie z MUKS Liderem Świebodzin, a na koniec wyjazdowe starcie z rezerwami MKS-u Zagłębia Lubin. To ostatni moment, żeby zobaczyć nasz zespół w akcji i wspólnie z nim świętować awans.

Naprzeciw nas stanie drużyna MUKS Lidera Świebodzin. Pierwszy mecz pomiędzy nami miał miejsce w grudniu w Świebodzinie. Wówczas Lider zajmował w tabeli pozycję wicelidera, tuż za naszymi plecami. Spotkanie zakończyło się naszym przekonującym zwycięstwem 30:14. Teraz sytuacja jest nieco inna. Lider przystąpi do meczu jako 5. zespół w tabeli.

W poprzedniej kolejce nasze najbliższe rywalki wysoko pokonały Jedynkę Dzierżoniów, wcześniej przegrały z MKS-em PR II Gniezno i KPR-em Gminy Kobierzyce. Z kolei nasza ekipa wraca po dwutygodniowej przerwie i pierwszej w sezonie porażce z Victorią Świebodzice. Miejmy nadzieję, że była ona spowodowana chwilą dekoncentracji i w sobotę wrócimy na zwycięską ścieżkę. 

Jako że to nasz ostatni występ w  tym sezonie w Kaliszu, szczególnie mocno zachęcamy do przyjścia na trybuny i wspólnego kibicowania. Do zobaczenia w Kalisz Arenie! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.