Mecz na szczycie w Kalisz Arenie!

Awans mamy już zapewniony, ale mimo to gramy dalej! Już w sobotę w Kalisz Arenie podejmiemy wicelidera – MKS Victorię Świebodzice. Warto ponownie potwierdzić naszą dominację. Początek spotkania o godz. 15.30.

Zeszły weekend był dla nas fantastyczny. Wygrana z SPR-em Kępno dała nam awans do I ligi. Do końca sezonu zostały nam jednak jeszcze trzy mecze. Pierwszy z nich będzie dla naszych kibiców nie lada gratką. Nasze zawodniczki uskrzydlone niedawnym sukcesem podejmą we własnej hali 2. drużynę tabeli – MKS Victorię Świebodzice. 

Victoria w II części sezonu, podobnie jak nasz zespół, jest niepokonana. Wszystkie cztery porażki przydarzyły jej się w I rundzie. Wśród nich było oczywiście styczniowe starcie przeciwko nam w ramach zaległej 8. kolejki. 

To właśnie od spotkania z Victorią Świebodzice rozpoczęła się nasza zwycięska seria w 2022 roku. Wówczas mecz zakończył się wysokim wynikiem 25:41. Teraz liczymy powtórkę!

Warto raz jeszcze sięgnąć pamięcią do poprzedniego weekendu. Był bowiem dla naszych najbliższych rywalek bardzo pracowity. W sobotę w rozegrały zaległy mecz z MUKS Liderem Świebodzin, by w niedzielę ponownie wyjść na parkiet przeciwko Jedynce Dzierżoniów. Oba spotkania zakończyły się zwycięstwem wiceliderek tabeli. To pokazuje jak silny jest nasz najbliższy przeciwnik.

W sobotę potrzebna będzie więc pełna koncentracja. Warto pokazać się z jak najlepszej strony. Możemy spodziewać się świetnego spektaklu na parkiecie, na który serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców z Kalisza i nie tylko!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.