Podejmujemy ostatnią drużynę tabeli

Już w sobotę o godz. 13.00 w Kalisz Arenie zagrają zespoły z przeciwległych krańców ligowej tabeli. Nasza drużyna, cały czas niepokonana i pewnie liderująca, podejmie ostatnią w grupie wielkopolskiej UKS Jedynkę Dzierżoniów. W grę wchodzi tylko zwycięstwo!

Niepostrzeżenie dochodzimy do półmetka rundy rewanżowej. Najbliższe spotkanie będzie naszym piątym w drugiej części sezonu i do końca pozostaną już tylko cztery. Po dość trudnym, choć zwycięskim, wyjeździe do Gniezna czeka nas dużo łatwiejsze zadanie. Przed własną publicznością zmierzymy się z zamykającą tabelę Jedynką Dzierżoniów.

Jedynka przez cały sezon zgromadziła zaledwie 3 punkty. W 11. kolejce pokonała Spartę Gubin. Pozostałe mecze przegrała. 

Poprzedni potyczka przeciwko niej była dla nas przez długi czas rekordowa. Nasze zawodniczki wygrały wtedy w listopadzie 43:20. Wyższą różnicą bramek udało się zwyciężyć dopiero w ostatniej kolejce I rundy w meczu z II drużyną MKS-u Zagłębia Lubin. Teraz dodatkowym atutem będzie gra na własnym terenie. 

Liczymy na głośny doping i serdecznie zapraszamy na 13.00 do Kalisz Areny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.