Jutro zainaugurujemy drugą część sezonu!

Już jutro o godz. 15.00 rozpoczynamy rundę rewanżową w II lidze piłkarek ręcznych. Podobnie jak w pierwszej kolejce naprzeciw nas stanie GMTS „Sparta Iwaniccy” Gubin. Tym razem zagramy u siebie, a konkretnie w Hali przy Technikum im. Św. Józefa przy ul. Złotej 144, do której serdecznie zapraszamy.

Za nami półmetek rozgrywek ligowych, po którym śmiało można powiedzieć, że jesteśmy na najlepszej drodze po awans do I ligi.  We wszystkich 10 meczach nasze zawodniczki przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść, dzięki czemu pewnie prowadzą w tabeli grupy wielkopolskiej.

Teraz czas powtórzyć to wspaniałe osiągnięcie! Od upragnionego celu dzieli nas 9 spotkań, bo z rozgrywek wycofała się II drużyna UKS-u Handball 28 Wrocław. (Tym samym wyniki meczów z wrocławiankami zostały anulowane i w tabeli mamy nie 30, a 27 punktów). Jutro można postawić pierwszy krok. Wystarczy pokonać drużynę z Gubina.

Z GMTS Spartą nasz zespół mierzył się poprzednio już w 1. kolejce na początku października ubiegłego roku. Był to nasz debiutanci występ, ale jakże udany. Z Gubina udało się bowiem wywieść bardzo wysokie zwycięstwo 34:16. Liczymy więc na powtórkę z rozrywki.

Nie trzeba dodawać, że nasza drużyna będzie w tym starciu zdecydowanym faworytem. Spartanki zajmują dopiero 8. pozycję w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Poza tym po naszej stronie będzie też atut własnego parkietu. Liczymy więc na głośny doping i wsparcie kibiców.