Ostatni mecz w tym roku kalendarzowym w innej hali

W niedzielę 19 grudnia czeka nas ostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym. Zagramy z drugą drużyną aktualnych mistrzyń Polski – MKS-u Zagłębia Lubin. Wyjątkowo mecz nie odbędzie się w Kalisz Arenie. Wszystkich kibiców zapraszamy do hali przy Technikum im. św. Józefa (ul. Złota 144) na godzinę 16.00.

Przed nami ostatnia kolejka rundy jesiennej w II lidze piłkarek ręcznych i ostatni mecz przed Nowym Rokiem. Zmierzymy się z rezerwami MKS-u Zagłębia Lubin. O ile pierwsza drużyna z Lubina radzi sobie świetnie (jest aktualnym mistrzem Polski, a w tabeli tego sezonu ekstraligi zajmuje pozycję wicelidera, z takim samym dorobkiem punktowym, co pierwsza Perła Lublin), o tyle druga – już niekoniecznie. 

Nasze rywalki, podobnie jak my, mają jedno zaległe spotkanie, więc w sumie rozegrały do tej pory 8 meczów. Wygrały zaledwie 3 z nich i w tabeli zajmują 7. miejsce. Jednak nie raz pokazały, że potrafią być niebezpieczne. Wszystkie zwycięstwa przychodziły im z dużą łatwością. Chociażby w ostatniej kolejce wysoko rozbiły Jedynkę Dzierżoniów 39:21. Okazały rezultat udało im się również uzyskać pod koniec października. W konfrontacji z  UKS Handball-28 II Wrocław było 41:20. Natomiast w listopadzie pokonały Pyrki Poznań różnicą 10 bramek. Pozostałe spotkania jednak przegrały. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że to zespół nieobliczalny.

Z kolei po naszej stronie widać olbrzymią regularność. Wszystkie mecze udało nam się pewnie zwyciężyć. Warto przedłużyć tę serię i zakończyć rok 2021 z kompletem punktów. Liczymy na wsparcie kibiców i zapraszamy do  hali przy Technikum im. św. Józefa.