W grę wchodzi tylko zwycięstwo. Jutro mecz z Jedynką Dzierżoniów.

Już w najbliższą niedzielę kolejny mecz naszego zespołu. 7 listopada czeka nas wyjazd na Dolny Śląsk do Dzierżoniowa, gdzie zagramy o godzinie 16.00 z miejscową UKS Jedynką. To spotkanie zamknie 5. serię gier w I grupie II ligi piłkarek ręcznych. 

Nasze najbliższe rywalki są na zupełnie przeciwnym biegunie ligowej tabeli. My prowadzimy z kompletem zwycięstw. Z kolei szczypiornistki z Dzierżoniowa póki co nie zdobyły ani jednego punktu. Tym samym zajmują przedostatnie – 10. miejsce w naszej grupie. Wyprzedzają tylko GMTS Spartę Gubin, ponieważ mają nieco lepszy bilans bramkowy. 

Zawodniczki Jedynki mają za sobą tylko 3 mecze, a to dlatego, że w poprzedniej kolejce pauzowały. Na inaugurację mierzyły się z klubem Pyrki Poznań, później z KPR-em Gminy Kobierzyce II, a pod koniec października z MKS-em PR II Gniezno. Za każdym razem ponosiły porażkę. My stawałyśmy w szranki z dokładnie tymi samymi drużynami, co Jedynka i kończyło się to dla nas okazałymi zwycięstwami.

Najbliższe spotkanie nie powinno więc sprawić nam trudności. Liczymy na wysoką wygraną, która tylko umocni nas na pozycji lidera rozgrywek.