Mecz niepokonanych – jutro czwarte spotkanie z naszym udziałem

Jutro o godz. 14 już po raz drugi zagramy przed własną publicznością! W czwartej kolejce rozgrywek II ligi piłkarek ręcznych podejmiemy w Kalisz Arenie drużynę MKS-u PR II Gniezno. Nasze rywalki, tak jak i my, są do tej pory niepokonane. Jutro postaramy się to zmienić.

MKS PR II Gniezno rozegrał w tym sezonie tylko dwa mecze. Na inaugurację po wyrównanej walce pokonał na wyjeździe drugi zespół KPR-u Gminy Kobierzyce, a więc nasze przeciwniczki sprzed tygodnia, 38:36. Dla porównania nasza drużyna zdeklasowała rezerwy superligowca aż 37:16.

W kolejnej serii gier szczypiornistki z Gniezna pauzowały, stąd mają za sobą o jedno spotkanie mniej niż my. Natomiast w ubiegłą niedzielę okazały się lepsze od UKS-u Jedynki Dzierżoniów 35:19. Ekipa z Dzierżoniowa jest jednak póki co czerwoną latarnią tabeli.

Bilans naszych jutrzejszych przeciwniczek wynosi więc: dwa mecze i dwa zwycięstwa, co przekłada się na 3. miejsce w tabeli. Zamierzamy jednak przerwać tę zwycięską serię i pokazać, że to nam należy się status niepokonanych. Z pewnością pomoże nam doping kaliskiej publiczności, bo dopiero po raz drugi wystąpimy w Kalisz Arenie. Liczymy na wysoką frekwencję na trybunach.